Otevřeno v pracovní dny od 8:00 do 16:30

Renáta Urubek Zrůstová

Část Podcastu zveřejněná na mém YouTube.

První díl mého podcastu, ve kterém jsem měl tu čest přivítat neuvěřitelně talentovanou stavební inženýrku Renátu Urubek Zrůstovou, úžasnou osobnost a velice zkušenou ženou ve světě projektování. S bohatými profesními zkušenostmi a inspirujícím příběhem je Renča živoucím příkladem excelence v oboru. Renča mi zároveň kryje záda v kanceláři a spolupracujeme spolu.

V tomto rozhovoru Renča otevírá téma své profesní dráhy ve stavebním inženýrství, od překážek, které musela překonat jako projektantka během mateřské dovolené, až po výzvy, kterým čelí jako žena v odvětví tradičně vnímaném spíše pro muže. Mají to ženy ve stavebnictví tak těžké? Pusťte si tuto epizodu a zjistěte, jaké faktory ji ženou vpřed v neustálém hledání inovací a překonávání nových výzev.

Tento podcast je nezbytným poslechem pro každého, kdo se zajímá o stavebnictví, architekturu, nebo hledá inspiraci v příbězích výjimečných osobností, které aktivně formují a udržují stavební průmysl na vysoké úrovni. Pusťte si tuto epizodu a inspirujte se cestou Ing. Renáty Urubek Zrůstové, která svými úspěchy a odhodláním otevírá nové možnosti v této dynamické oblasti.