Otevřeno v pracovní dny od 8:00 do 16:30

Patreon

Na mém Patreonu najdete bránu k exkluzivnímu obsahu, který je připraven speciálně pro mé nejoddanější podporovatele. Připojením se k mému Patreonu získáte přístup k celé řadě speciálních výhod:

  • Bonusový obsah: Odhalte unikátní materiály, které jsou k dispozici pouze mým Patronům. Od speciálních epizod Podcastu po unikátní zákulisní pohledy

  • Exkluzivní epizody Podcastu: Poslouchejte každou epizodu v celé její délce, a to ještě předtím, než se objeví na YouTube. Buďte o krok napřed a užijte si obsah, který je k dispozici jen pro členy.

  • Přednostní přístup k videím: Objevte nová videa o týden dříve, než budou zveřejněna na YouTube. Užijte si exkluzivitu, díky které budete vždy o krok napřed.

  • Aktuální Archicad šablona: Získáte přístup k mé nejnovější Archicad šabloně, která vám umožní zefektivnit vaše projekty a zvýšit vaši produktivitu díky osvědčeným nástrojům a procesům, které používám ve své práci.

  • VIP podpora pro Archicad šablonu: VIP patroni získávají osobní podporu a pomoc s používáním Archicad šablony zcela zdarma.

  • Exkluzivní přístup na Discord: Připojte se k naší komunitě na Discordu, kde pro vás jako patrony mám připravenou speciální péči a podporu.

Podpořením mého Patreonu nejenže získáte přístup k exkluzivnímu obsahu, ale také mě přímo podpoříte v tvorbě dalšího kvalitního materiálu. Vaše podpora je pro mě nesmírně cenná. Připojte se ke mě a buďte součástí mojí cesty!

Faktura ze Patreon

V případě potřeby exportu faktury v rámci Vaší provedené platby jsem si pro Vás připravil obrázkový návod, jak si ze svého Patreon účtu jako člen stáhnout konkrétní fakturu do Vašeho účetnictví.

Ukázková faktura, kterou Vám Patreon zobrazí po kliknutí na konkrétní měsíc, za který jste provedli platbu. Faktura se Vám vygeneruje v prohlížeči na další záložce. Následně si fakturu můžete uložit do svého počítače.