Otevřeno v pracovní dny od 8:00 do 16:30

Vlog #03

26.04.2024

Koupil jsem si 💻 Apple MacBook Pro M3 Max

Zhruba před měsícem jsem si pořídil nový MacBook Pro a je to absolutní bestie! 😃 Mám s ním za sebou už měsíc plnohodnotné práce. V tomto videu bych se Vámi chtěl podělit o den, kdy jsem ho obdržel a rozbalil.

🚀 Má 14" obrazovku, špičkový Apple M3 Max procesor s 14 jádry, 30 jader GPU pro grafiku, 36 GB RAM a 1 TB SSD. A ta barva? Vesmírně černá, která dodává styl na novou úroveň! Fakt krásný a jsem hrozně rád, že jsem po této barvě sáhl🖤

Podívejte se na unboxing tohoto krásného stroje a dozvěďte se, proč jsem se rozhodl nejen pro tento model, ale proč i přecházím z Windows stolního PC na Apple s MacOS - to vše v mém nejnovějším video vlodu 🎥.

Poslední týdny mám obrovské množství práce, kterou se snažím co nejdříve dokončit, abych měl více prostoru na tvorbu Archicad videí. 🎥 Mám připraveno několik videí a nápadů, které budou exkluzivně jen pro vás, moje podporovatele na Patreonu! 💖

🏗️ Zároveň jsem poslední týdny řešil letošní BIMeeting 2024, který se uskuteční na novém místě – v Centru bydlení a designu na Kaštanové v Brně. 📍 Zbývá už jen 5 míst! Takže pokud ještě váháte, neváhejte a pojďte do toho! Moji patroni mají nižší cenu za účast. Více informací a registrace na https://www.3dprojektant.cz/bimeeting2024/. Letos na akci budou opět skvělí hosté!

🎉 Budu se na vás těšit!

📹 Teď si užijte tento vlog #03 🌟